Sokół Przytkowice 9-1 Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Przeciszovia Przeciszów
Cedron Brody 0-0 Niwa Nowa Wieś
Iskra Brzezinka 1-0 Zgoda Malec
Iskra Klecza Dolna 2-4 Stanisławianka Stanisław Dolny
Fablok II Chrzanów 0-9 Spójnia Osiek-Zimnodół
Przebój II Wolbrom 2-1 Halniak Maków Podhalański
Hejnał Kęty 4-0 Olimpia Chocznia
Kolejka 2 - 11-12 sierpnia
Nadwiślanin Gromiec 3-3 Olimpia Chocznia
Halniak Maków Podhalański 4-3 Hejnał Kęty
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Przebój II Wolbrom
Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0 Fablok II Chrzanów
Zgoda Malec 7-2 Iskra Klecza Dolna
Niwa Nowa Wieś 3-2 Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Cedron Brody
Sokół Przytkowice 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Kolejka 3 - 15 sierpnia
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Cedron Brody 2-0 Sokół Przytkowice
Iskra Brzezinka 2-2 Przeciszovia Przeciszów
Iskra Klecza Dolna 0-5 Niwa Nowa Wieś
Fablok II Chrzanów 1-4 Zgoda Malec
Przebój II Wolbrom 0-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Hejnał Kęty 2-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Olimpia Chocznia 3-3 Halniak Maków Podhalański
Kolejka 4 - 18-19 sierpnia
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Halniak Maków Podhalański
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-1 Olimpia Chocznia
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Hejnał Kęty
Zgoda Malec 2-1 Przebój II Wolbrom
Niwa Nowa Wieś 4-1 Fablok II Chrzanów
Przeciszovia Przeciszów 4-0 Iskra Klecza Dolna
Sokół Przytkowice 3-0 Iskra Brzezinka
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 Cedron Brody
Kolejka 5 - 25-26 sierpnia
Cedron Brody 2-0 Nadwiślanin Gromiec
Iskra Brzezinka 8-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Iskra Klecza Dolna 1-6 Sokół Przytkowice
Fablok II Chrzanów 0-3 Przeciszovia Przeciszów
Przebój II Wolbrom 2-1 Niwa Nowa Wieś
Hejnał Kęty 3-0 Zgoda Malec
Olimpia Chocznia 4-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Halniak Maków Podhalański 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Kolejka 6 - 1-2 września
Nadwiślanin Gromiec 4-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Stanisławianka Stanisław Dolny 7-3 Halniak Maków Podhalański
Zgoda Malec 0-2 Olimpia Chocznia
Niwa Nowa Wieś 1-0 Hejnał Kęty
Przeciszovia Przeciszów 4-1 Przebój II Wolbrom
Sokół Przytkowice 3-0 Fablok II Chrzanów
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Iskra Klecza Dolna
Cedron Brody 0-2 Iskra Brzezinka
Kolejka 7 - 19 września
Iskra Brzezinka 0-0 Nadwiślanin Gromiec
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Iskra Klecza Dolna 0-2 Cedron Brody
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Fablok II Chrzanów 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Przebój II Wolbrom 2-1 Sokół Przytkowice 20 września
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Hejnał Kęty 3-1 Przeciszovia Przeciszów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Olimpia Chocznia 1-3 Niwa Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Halniak Maków Podhalański 3-2 Zgoda Malec
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Spójnia Osiek-Zimnodół 8-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Kolejka 8 - 15-16 września
Nadwiślanin Gromiec 2-3 Stanisławianka Stanisław Dolny
Zgoda Malec 2-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Niwa Nowa Wieś 6-3 Halniak Maków Podhalański
Przeciszovia Przeciszów 3-2 Olimpia Chocznia
w Zatorze
Sokół Przytkowice 3-1 Hejnał Kęty
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Przebój II Wolbrom
Cedron Brody 2-0 Fablok II Chrzanów
Iskra Brzezinka 1-0 Iskra Klecza Dolna
Kolejka 9 - 22-23 września
Iskra Klecza Dolna 1-0 Nadwiślanin Gromiec
Fablok II Chrzanów 0-4 Iskra Brzezinka
Przebój II Wolbrom 1-0 Cedron Brody
Hejnał Kęty 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Olimpia Chocznia 0-0 Sokół Przytkowice
Halniak Maków Podhalański 1-1 Przeciszovia Przeciszów
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Niwa Nowa Wieś
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-0 Zgoda Malec
Kolejka 10 - 29-30 września
Nadwiślanin Gromiec 2-4 Zgoda Malec
Niwa Nowa Wieś 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Przeciszovia Przeciszów 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Sokół Przytkowice 2-3 Halniak Maków Podhalański
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Olimpia Chocznia
Cedron Brody 1-1 Hejnał Kęty
Iskra Brzezinka 1-0 Przebój II Wolbrom
Iskra Klecza Dolna 0-2 Fablok II Chrzanów
Kolejka 11 - 6-7 października
Fablok II Chrzanów 0-2 Nadwiślanin Gromiec
Przebój II Wolbrom 4-1 Iskra Klecza Dolna
Hejnał Kęty 1-2 Iskra Brzezinka
Olimpia Chocznia 0-0 Cedron Brody
Halniak Maków Podhalański 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Spójnia Osiek-Zimnodół 8-0 Sokół Przytkowice
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-0 Przeciszovia Przeciszów
Zgoda Malec 0-2 Niwa Nowa Wieś
Kolejka 12 - 13-14 października
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Niwa Nowa Wieś
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Zgoda Malec
Sokół Przytkowice 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Cedron Brody 2-1 Halniak Maków Podhalański
Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Chocznia
Iskra Klecza Dolna 0-6 Hejnał Kęty
Fablok II Chrzanów 3-1 Przebój II Wolbrom
Kolejka 13 - 20-21 października
Przebój II Wolbrom 3-0 Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty 3-0 Fablok II Chrzanów
Olimpia Chocznia 3-0 Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański 4-0 Iskra Brzezinka
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-0 Cedron Brody
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec 2-0 Sokół Przytkowice
Niwa Nowa Wieś 4-0 Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 14 - 27-28 października
Nadwiślanin Gromiec 0-3 Przeciszovia Przeciszów
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu niesportowego zachowania zawodnika gospodarzy
Sokół Przytkowice 1-1 Niwa Nowa Wieś
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Zgoda Malec
Cedron Brody 3-4 Stanisławianka Stanisław Dolny
Iskra Brzezinka 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Iskra Klecza Dolna 1-7 Halniak Maków Podhalański
Fablok II Chrzanów 2-2 Olimpia Chocznia
Przebój II Wolbrom 1-3 Hejnał Kęty
Kolejka 15 - 3-4 listopada
Hejnał Kęty 4-2 Nadwiślanin Gromiec
Olimpia Chocznia 1-1 Przebój II Wolbrom
Halniak Maków Podhalański 6-1 Fablok II Chrzanów
Spójnia Osiek-Zimnodół 8-0 Iskra Klecza Dolna
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-4 Iskra Brzezinka
Zgoda Malec 1-0 Cedron Brody
Niwa Nowa Wieś 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Przeciszovia Przeciszów 2-3 Sokół Przytkowice
zadziwia na wiosne Klecza i Gromiec a wiec druzyny z dolu tabeli,widac tez spore szanse Brzezinki na awans.Troche ponizej oczekiwan graja potentaci a wiec Osiek,Niwa i troche Hejnal jednak.
Zobacz następny temat Zobacz poprzedni temat Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach