FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.wadowickaokregowka.fora.pl Strona Główna » Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

mistrzmks7

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 44 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 22:06, 04 Sie 2008 Back to top

Dzisiaj został rozegrany drugi mecz kontrolny juniorów MKS-u przebywającym na obozie w Kalwarii Orłem Iwanowice.
Mecz rozgrywał się pod dyktando Kalwarianki lecz w 7 min goście zdołali zdobyć bramkę po błędzie obrońców lecz to nie podłamało młodych zawodników, którzy wyprowadzili w 13 min kontrę, Kuba Wilk podał do Dawida Szczerkowskiego a ten z rogu pola karnego przymierzył i piłka lobując bramkarz wpadła w okienko bramki.
Strzelenie bramki dodało wiatru w żagle Kalwarianki i w 20 min po strzale zza pola karnego Wilka piłka odbiła się od słupka i wpadła pod nogi Szczerkowskiego, który dopełnił formalności i "żółto - czerwoni" wyszli na prowadzenie 2:1.Groźnym strzałem popisał się Michał Moskała ale piłka ominęła o centymetry słupek bramki.W końcu pod koniec pierwszej połowy udało się strzelić kolejną bramkę.Wilk został sfaulowany na 18 metrze i sam poszkodowany podszedł do piłki i pewnym strzałem w róg bramki wyprowadził drużynę na dwu bramkowe prowadzenie w meczu.
Druga część spotkania do dalsze dominowanie na boisku Kalwarianki co zaowocowało kilka groźnymi akcjami zakończonymi strzałami.
W 65 minucie Adrian Sajdak podał na 8 metr do Szczerkowskiego a ten mocnym strzałem w długi róg bramki zdobył czwartą bramkę dla zespołu i przypieczętował wysokie zwycięstwo Kalwarianki.

MKS: Mucha - Łężniak, Merak, Moskała, Zadora - Myśliwiec, Wilk, Sajdak, Bucki - Szczerkowski, Danek oraz Sajdak, Chwała, Chorąży